Sağlıklı ve fit bir vücutla yaza merhaba deyin
Figen Sayın Yıldıran

Figen Sayın Yıldıran

Sağlıklı ve fit bir vücutla yaza merhaba deyin

12 Kasım 2019 - 11:27

Yaz yaklaşıyor. Kadınların korkulu rüyası ise bölgesel yağlar, selülitler ve fazla kilolar. Tüm bu sorunlardan acısız ve ağrısız bir şekilde kısa sürede kurtulmak mümkün. Dr. Figen Health & Beauty Kliniği’nden Doktor Figen Sayın yaza daha güzel ve canlı bir vücutla girmenin sırlarını verdi.

Yaza girmeye az kaldı. Vücudunuzla ilgili kafanızda bir sürü soru işareti oluşmuş olabilir. Nasıl zayıflarım? Selülitlerimle nasıl başa çıkabilirim? Bölgesel yağlarımdan nasıl kurtulurum gibi. Vücudumuza zaman zaman çeşitli yöntemler uyguluyoruz. Ancak istediğimiz sonuca ulaşamıyoruz. Tüm bu sorunlardan kurtulmak için daha kalıcı, etkili ve güvenilir yöntemler tercih etmeliyiz.

YENİ ULTRASHAPE V3 İLE ZAYIFLAMAK DAHA KOLAY

Bu uygulama bölgesel yağların  kalıcı olarak parçalanması konusunda çok başarılı bir yöntemdir. Odaklı bir ultrason  teknolojisi olan Ultrashape V3, FDA onayı almış güvenilirliği yüksek bir cihazdır. Hızlı bir yöntemdir çünkü 15 gün ara ile 3 seans uygulanarak 1.5 ayda istediğiniz incelme oranına kavuşabilirsiniz. Kalıcı olan bu incelme oranları en az 6 - 12  cm arasında değişmektedir. Pinner Gida entolerans testi, Diyet danışmanlığı ve detox Programı eşliğinde uygulandığında  bu sonuçlar daha şaşırtıcı düzeylere ulaşmaktadır. 

Hekimler tarafından kullanılması gereken ve sadece klinik kullanım onayı olan bu yeni teknoloji, Antalya’da yalnızca kliniğimizde bulunmaktadır. Ultrashape V3 farklı yöntemleri de bünyesinde bulunduran Y bir platformdur. Odaklı Ultrason, vakum ve radyofrekans yöntemlerini de içerir. Odaklı ultrason tekniği V3 formuyla geliştirilmiş önemli bir yeniliktir. Yöntem sadece yağ hücrelerini hedeflediği için diğer yapılara; kan damarları, sinirler, bağ dokularına zarar vermez. Bu uygulamayı aldığınızda 3 farklı teknoloji aynı anda uygulanmakta bu nedenle etkin sonuçlar elde edilmektedir.

Sadece bölgesel yağlarınızdan kurtulamayıp aynı zamanda sıkılaşarak selülitlerinizden de kurtuluyorsunuz.

Ultrashape V3 nasıl uygulanır?

Kliniğimize ilk geldiğinizde seans uygulanacak bölgenin detaylı ölçümleri yapılır ve her uygulamadan sonra bu ölçümlere devam edilir. İlk sonuçlar seans bittikten 7 – 10 gün sonra alınmaya başlanır. Gerçek etki ise son uygulamadan 1 ay sonra elde edilir. Seanslar yaklaşık 1 saat kadar sürmektedir. Uygulama sonrası günlük yaşantınıza hemen geri dönebilirsiniz. İğneli bir uygulama olmadığı için kanama morarma olmaz. Denize bile girebilirsiniz. 

LAZER TEKNOLOJİSİYLE ÇATLAK VE SELÜLİTLERLE SAVAŞIYORUZ

Smoth Shape Lazerle Selülit tedavisi ile cildinize hasar vermeden selülitlerinizden kurtulabilirsiniz. Bu yöntem 4 ana prensipten oluşuyor. Dipdiri lazer (915nm), infrared ışık enerjisi. Vakum etkisi ve mekanik mesaj ile bu tedavi sağlanmaktadır. Lazer ışınları selülitteki kestik kapsülleri ve bantları parçaladığından etkileyici, kalıcı ve yüksektir. Aynı zamanda kolejden artışı yaparak pürüzsüz ve ipeksi bir cilde kavuşturur ve vücudunuzu şekillendirmeye de yardımcı olur. Karın bölgesi, popo, basen, kalça ve üst bacaklar ve kollara uygulanan bu yöntem 8-10 seans uygulanmalıdır. Haftada 2 defa uygulandığında 1.5 ayda  tedaviniz biter. Hızlandırılmış programlarla ise 20 günlük tedaviler şeklinde uygulanır.  Smooth Shapes uygulamasının bilinen ciddi bir yan etkisi ya da komplikasyonu bulunmuyor. Ayrıca yaz boyunca uygulayacağınız bu yöntem konforlu, rahatlatıcı ve keyiflidir. Size masaj yapılıyor hissi verir. Sıkılaşmış ve portakal kabuğundan arınmış bacaklarınızla mutlulukla yaza merhaba diyebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum