Kilo vermek için geç kalmadınız
Figen Sayın Yıldıran

Figen Sayın Yıldıran

Kilo vermek için geç kalmadınız

12 Kasım 2019 - 12:13

Bir buçuk ayda 3 seansta 6-12 seans incelme ve 6-8 kilo vermek mümkün!

Yaz döneminde en önemli estetik problemimiz fazla kilolar oluyor. Dr. Figen Health&Beauty Kliniği’nin işvereni Dr. Figen Sayın Yıldıran bu konularda önemli bilgiler paylaştı…
Plajlarda fit görünmek için hızlı yöntemler ve diyetler arıyoruz. Sağlıklı olan ise beslenme dengesini bozmadan besin destek ürünleri ile birlikte kalıcı etki yapan teknolojik yöntemleri uygulamak. Bu tedavi yöntemleri ile 3 seansta 6-12 seans incelme ve 6-8 kilo vermek mümkün!

Besin destek ürünü ile öncelikle 1.5 aylık bir kür düzenliyoruz. İlk 2 günü Ödem atma evresi olarak planlıyor, bol su tüketimi öneriyoruz. Daha sonraki günler 1.5 ay boyunca 1 öğün normal menü diğer 2 öğünü bu destek ürünü ile planlıyoruz. Bu süreçte de bol sıvı, özellikle su içilmesi gerektiğini söylüyoruz. Bu arada ilk ULTRASHAPE seansını uyguluyor 15 günde bir 3 seans olarak tamamlıyoruz.

Neden besin destek ürünü almamız gerekir?
Kontrolümüzde başladığınız besin destek ürünleri ile ilk aşamada vücudunuzda biriken ödem sorununuzu çözüyorsunuz. Daha sonraki aşamalarda kullandığınız ürün sayesinde vücudunuzda su kaybı değil asıl önemli sorununuz olan yağ yakımı süreci başlıyor. Ayrıca lif ağırlıklı besin ürünü, vücudunuzda yarattığı etki ile düzenli bağırsak hareketliliği, sağlıklı bağırsak florası, kolay ve sorunsuz dışkılama sağlayarak sindirim sisteminizin düzene girmesi sağlamıyor.

Dr Figen Health and Beuty Kliniği olarak kalıcı ve etkin birçok zayıflama yöntemi kullanıyoruz. Bu yöntemlerden ULTRASHAPE teknolojisini özellikle hızlı ve etkin sonuç istediğimizde tercih ediyoruz. Acısız ve ağrısız bir uygulama olması ve uygulama sonrası hemen günlük hayata dönmeniz nedeni ile yazında uygulayabiliyoruz. Bu uygulamamızı Kadınlar kadar erkek misafirlerimizde çok tercih ediyorlar. Yukarıda bahsettiğimiz besin desteği ile birlikte uyguladığımız bu yöntemde sonuçların kalıcı olması nedeni ile birçok yöntemden ayrılıyor. ULTRASHAPE kendinizi diyet stresine sokmadan fit ve zinde bir vücut formuna kavuşmak için tercih edeceğiniz başarılı bir yöntemdir. Zayıflama da önemli problemlerden biri de spor da yapılsa bazı bölgelerdeki yağlanma probleminin çözümlemesidir. İşte bu noktada ULTRASAPE bölgesel yağ hücrelerini kalıcı olarak parçalayarak bölgesel yağlanma olan karın, bel yanları, göbek basen altları ve basen yanlarını inceltiyor.

Neden ULTRASAPE?
Bu uygulama yalnızca kliniklerde, hekim kontrolü altında uygulanabilir.
Dünyanın en saygın tıp dergilerinde hakem onaylı yayınları mevcuttur. FDA onaylıdır.
Yağ hücrelerini parçalıyor, bunu yaparken de patenti odaklı ultrason kullanılıyor.
Kadınlar kadar erkeklerinde tercih ettiği tek yöntemdir.
Hem seans süreleri hem de programın toplam süresi kısa.
Sonuçlar kanıtlanmış ve ölçülebilirdir. 15 gün ara ile 3 seans yapılır. 1.5 ay sonra sonuçlara ulaşılır.
Ameliyat, iğne, kesi ve anestezi uygulanmadan kullanılan ağrısız çok etkin ve güvenli bir yöntemdir. Uygulama sonrası günlük hayatınıza hemen dönebilirsiniz.
ULTRASAPE in etkin olduğu bölgeler nerelerdir?
Hem kadınlarda hem de erkeklerde göbek, kalça, bel yanları, bacak yanları ve içlerine uygulanıyor. Yöntem bölgesel yağ parçalayıp o bölgeleri inceltirken aynı zamanda cilt dokusunda sıkılaşmada sağlıyor.

ULTRASAPE nasıl uygulanır?
UltraShape tedavisi kliniğimizde eğitimli bir personel  tarafından uygulanır ve yaklaşık bir veya bir buçuk saat sürer. İki aşamalı uygulanan bu yöntemde ilk aşamada drenaj artırılır, ve cilt dokusu sıkılaştırıcım. İkinci aşama da ses dalasalardı bölgesel yağları kalıcı bir şekilde parçalar. Ciltte hasar, şişme veya tedavi sonrası bünyede bir rahatsızlık yaratmaz. Tedavi sonrası günlük yaşantınız aksamaz. Bu sayede nedenle günlük yaşantınıza hemen geri dönebilirsiniz. UltraShape pekiştirme tedavileri gerektirmez. Sonuçlar uzun süre kalıcıdır yağ hücrelerinde gerçek bir bozulma yaratır.

Seans süreleri ve incelme oranları ne kadardır?
Seanslar 1- 1,5 saat sürüyor.15 gün ara ile genellikle 3 seans öneriyoruz. Bazen 2 seansta yeterli olabiliyor. 1. ve 2. seanslarda kilo vermeden ortalama 3-4,5 cm.
3. Seansta ise ortalama 6,5-7 cm kalıcı incelme yapıyor. Eğer kiloda verilirse sonuçlar 13 cm kadar ulaşabiliyor. Ilk sonuçlar 7-10 gün sonra alınmaya başlıyor.

ULTRASAPE ve ZAYIFLAMA KÜRÜ Programı ile hem incelin hem de kilo verin.

YORUMLAR

  • 0 Yorum