Zıp Zıp Park'a yoğun ilgi

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'nin ara tatil hediyesi olarak çocuklara ücretsiz kapılarını açan Zıp Zıp Park, yoğun ilgi gördü

Zıp Zıp Park'a yoğun ilgi

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi'nin ara tatil hediyesi olarak çocuklara ücretsiz kapılarını açan Zıp Zıp Park, yoğun ilgi gördü

Zıp Zıp Park'a yoğun ilgi
21 Kasım 2019 - 15:52


Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı kapalı çocuk eğlence merkezi Zıp Zıp Park, ara tatil döneminde çocukların buluşma adresi oluyor. 2 -15 yaş arası bütün yaş gruplarına hitap eden Zıp Zıp Park, yaklaşık 5 bin çocuk ve ailesini ağırladı. Yoğun ilgiden dolayı kapıda uzun kuyruklar oluştu. Binlerce çocuk, derslerin yorgunluğunu Zıp Zıp Park'ın birbirinden ilginç ve eğlenceli oyun parkurlarında attı. Zıp Zıp Park'ta büyükler de unutulmadı. Öğrenciler oyun alanında doyasıya eğlenirken, aileleri de kafeteryada hoşça vakit geçirdi.

TATİL HEDİYESİ BİZİ MUTLU ETTİ

Oğlu Muhammed Ali ile birlikte Zıp Zıp Park'a gelen anne Esmehan Silahçı, merkeze ilk defa geldiklerini belirterek, "Öncelikle Büyükşehir Belediyesi'ne çocuklarımıza verdiği bu tatil hediyesi için çok teşekkür ediyorum. Pazartesiden cumaya çocuklarımız için burayı ücretsiz yapmışlar gerçekten ara tatilde bu hediye bizleri çok memnun etti. Zıp Zıp Park'ı çok duymuştuk ama gelememiştik bugün ilk defa geliyoruz, oğlum çok eğlendi" diye konuştu.

ÜCRETSİZ DOYASIYA EĞLENCE

2-15 yaş arası çocuklar 22 Kasım Cuma gününe kadar Zıp Zıp Park'ta hiçbir ücret ödemeden doyasıya eğlenecek. 10.00- 21.00 saatleri arasında hizmet veren Zıp Zıp Park tatil boyunca ücretsiz olacak. 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk ara tatilini kapsayan 18-22 Kasım tarihlerinde öğrenciler, ara tatilin keyfini birbirinden eğlenceli oyun parkurlarında yaşıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum