MİNİKLER PİKNİK YAPTI

Elma Şekeri geçtiğimiz günlerde minikler için piknik düzenledi

MİNİKLER PİKNİK YAPTI

Elma Şekeri geçtiğimiz günlerde minikler için piknik düzenledi

MİNİKLER PİKNİK YAPTI
05 Ağustos 2019 - 14:33

Elma Şekeri Gündüz Bakımevi Lara şubesi bünyesinde bulunan minik öğrenciler için piknik organize etti. Lara’da bulunan okulun bahçesinde yapılan piknik eğlenceli anlara sahne oldu. Yiyeceklerin bir kısmını öğrenci velileri evlerinde hazırlayıp getirirken büyük bir kısmını da okulda görevli aşçılar yaptı.
Öğleden sonra, minik öğrencilerin uyku saatinin hemen akabinde gerçekleşen organizasyonda öğrenciler gönüllerince eğlendiler. Onlarca çeşit hamur işinin yanı sıra çok sayıda meyve de öğrencilere ikram edildi. Uykularından uyanan minikler de müzikler eşliğinde ikramların tadına baktılar. Organizasyonu Okul Kurucu Müdürü Ceyla Hastürk ve diğer öğretmenlerde ilgiyle takip ettiler. Kendileri için ayrılan yiyeceklerin de tadına bakan öğretmenler velilere teşekkür ettiler.
Okulun bahçesine kurulan sofralarda yemeklerini yiyen minikler, karınlarının da doymasıyla eğlenmeyi de ihmal etmediler. Okulun bahçesi içerisinde bulunan parkta öğretmenleri gözetiminde oyunlarını oynayan minikler ardından sınıflarına geri döndüler.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum