Reklam
Reklam

KONYSİAD 10. YAŞINI KUTLADI

Konyaaltı Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KONYSİAD) 10. Kuruluş yıl dönümünü Hotel Su'da kutladı

KONYSİAD 10. YAŞINI KUTLADI

Konyaaltı Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KONYSİAD) 10. Kuruluş yıl dönümünü Hotel Su'da kutladı

KONYSİAD 10. YAŞINI KUTLADI
14 Şubat 2020 - 11:11

. Düzenlenen gecede, Konyaaltı Kaymakamı Kamil Köten, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Sahil Güvenlik Eğitim ve Öğretim Komutanı Kıdemli Albay Ömer Erselcan, Konyaaltı Jandarma Komutanı Yüzbaşı Özhan Nacar, Konyaaltı Emniyet Müdürü İrfan Ağlamaz, Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Tuğba Erke Bostan ve Muratpaşa Belediye Başkan Vekili Hüseyin Sarı’nın yanı sıra dernek üyeleri ve eşleri katıldılar.
 
Yılın Girişimcisi Aktur Lunapark
 
10. Yıl pastasının da kesildiği gecede 25 milyon lira yatırımla Türkiye’nin en büyük dönme dolabını Konyaaltı’na kazandıran Aktur Lunapark’a Yılın Girişimcisi Ödülü verildi. Aktur Lunapark Yönetim Kurulu Üyesi Emin Etke  ödülünü Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in elinden aldı. KONYSİAD’da 10 yılını dolduran gecede yer alan değerli kurucu üyeler  Emin Altıner, Erdal  Atılgan, İsmail  Bilal ve değerli üyeler Osman Ayık,  Zeki Özen(Y.K.), Murat Binbir, Mert Berberoğlu, Ali İhsan Sav, Can Çevik(Y.K.), Süleyman Kaplan, Fahriye Işık Tezcan ve Hakan Akın'a plaketleri takdim edildi.
 Konyaaltı sevdalıları
 
Konyaaltı Sanayici ve İş İnsanları Derneği Başkanı İlhami Kaplan, yaptığı konuşma “Bir  devinimdir yaşamak. Eylemde bulunmak, yol almak. Yaşama dahil olmaktır yol almak, gelişmek, yenilenmektir. Konyaaltı sevdalıları olarak, bölgemize değer katacak ne varsa fikrimizde, zikrimizde; gerçekleştirmek düşüncesiyle yola çıktık bundan 10  yıl önce. 10 sayısının sorumluluk, verimlilik, tamlık ve mükemmelliği simgelediği de düşünülürse
10. yılın tam da kutlanası bir yıl olduğunu söyleyebilirim”dedi.


 
‘Dostlar yıldızlar gibidir’
 
Kaplan konuşmasını şöyle sürdürdü: “Kurulduğumuz günden, bu güne bizlere destek  veren ve samimiyetini esirgemeyen mülki amir, kurum ve kuruluşların yöneticilerine ve kendimizi, düşüncelerimizi, amacımızı kamuoyuna ve Antalya’ya  aktarama  noktasında basın mensubu dostlarımıza da  yürekten  teşekkür  etmek istiyorum. Dünyanızın sınırlarını genişletmek istiyorsanız dostlarınızın sayısını arttırın derler. KONYSİAD bizim dostluğa açılan kapımız oldu. KONYSİAD’ın açılan her kapısında pek çok değerli arkadaş dost edindik ve  iyi dostlar  yıldızlar gibidir. Şehrimize damga vuran, uzun soluklu bir dernek olma isteği ve inancıyla biz Konyaaltı  Sanayici  ve İş İnsanları olarak Mustafa  Kemal Atatürk’ün de  dediği  gibi Türkiye’mizi layık olduğu seviyeye yükseltebilmek için  mutlaka ekonomimize birinci derecede  önem vererek çalışmalarımızı yapmaya devam  edeceğiz”
10. Yıl pastasının kesiminden sonra gece dinleti müziği eşliğinde keyifle devam etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum