Reklam
Reklam

GENÇLER GALADA BULUŞTU

ANTALYA Genç İşinsanları Derneği (ANTGİAD), 30'uncu kuruluş yılını düzenlenen geceyle kutladı

GENÇLER GALADA BULUŞTU

ANTALYA Genç İşinsanları Derneği (ANTGİAD), 30'uncu kuruluş yılını düzenlenen geceyle kutladı

GENÇLER GALADA BULUŞTU
13 Şubat 2020 - 12:52

DoubleTree by Hilton Antalya City Centre'da düzenlenen ve ANTGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cengiz'in ev sahipliği yaptığı baloya Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Antalya Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ali Bahar, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyesi Cihangir Deniz, Yörük ve Sanayici iş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Ege, dernek üyeleri ve davetliler katıldı.

 

Gecede konuşan ANTGİAD Başkanı Mustafa Cengiz, yapılacak genel kurulla birlikte 22. dönem başkanlık görevine Osman Sert'in geleceğini söyledi. Cengiz, "1990 yılında 11 işinsanı tarafından kurulan derneğimiz 30'ncu yılını kutluyor. Şu ana kadar maddi ve manevi destekte bulunduğumuz 2 bin öğrencimize her yıl yenilerini eklemek istiyoruz dedi.

 

Yapılacak genel kurulda ANTGİAD'ın yeni başkanı olacak Osman Sert, "Bir şeyleri değiştirebilirsek çok mutlu olacağız. Kimsenin kalbini kırmadan, tüm dostlarımın rızasıyla bu görevi üstlenmek istiyorumGöreve geldikten sonra da tüm Atatürk ilkeleri ışığında Antalya'mız için güzel projeler için var gücümüzle çalışacağız" diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından mevcut yönetim kurulunda yer alan kişilere teşekkür plaketi verildi. Geceye katılanlar müzik dinletisiyle geç saatlere kadar eğlendi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum